KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11933179
nr 1193 3179
Leif Olausson
(1944-2017), Sverige
Etsning, "Svart guld". Signerad, daterad -86, numrerad 31/50. Motivet: 36x50 cm
Leif Olausson, svensk bildkonstnär född 1944, död 2017.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 juli 2018
kl 19:48:55
100 kr
Leif Olausson
nr 1193 3179
Leif Olausson
(1944-2017), Sverige
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 16 juli 2018 |